0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: IMT46407
- Наявність: 182 од.
77.38 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Ширина, мм:
2.5
Довжина, мм:
160
Колір:
Білий
Матеріал:
Поліамід 6.6
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Хомут кабельний 160x2.5мм білий (100шт), IMT46407
Кабельні стяжки Thorsman від Schneider Electric. Розмір 160 х 2,5 мм. Кабельні стяжки використовуються для широкого спектру застосувань, включаючи прокладання і фіксацію: кабелів, кабелепроводів, труб тощо. Стяжки самозамикаються. Стяжки мють гладкі закруглені краї для полегшення використання та безпечного монтажу. Загнутий закруглений наконечник дозволяє легше вставляти кабель через головку стяжки. Діаметр пучка: від 3 мм до 39,8 мм. Розривна міцність: 80N / 18lbf. Розміри виробу складають (Д) 160 мм х (Ш) 2,5 мм х (Т-товщина) 1,1 мм. Вага: 41 г. Виготовлені з PA (поліаміду) 6.6. Колір: білий. Температура навколишнього середовища для експлуатації: від -40°C до +85°C. Упаковка виготовлена з матеріалу, що підлягає 100% вторинній переробці. Комплект зі 100 штук у пакеті, що закривається на zip застібку. Кабельні аксесуари Thorsman розроблені для досягнення максимального результату. Асортимент кабельних аксесуарів і кріплень Thorsman забезпечує широку пропозицію для всіх потреб клієнтів і охоплює максимальну кількість застосувань, гнучкість, надійність і продуктивність. Продукція відповідає стандарту МЕК 60695-11-5 і є пожежобезпечною, маючи стандарт вогнестійкості UL 94 V2 (самозатухання).
Кабельні стяжки Thorsman від Schneider Electric. Розмір 160 х 2,5 мм. Кабельні стяжки використовуються для широкого спектру застосувань, включаючи прокладання і фіксацію: кабелів, кабелепроводів, труб тощо. Стяжки самозамикаються. Стяжки мють гладкі закруглені краї для полегшення використання та безпечного монтажу. Загнутий закруглений наконечник дозволяє легше вставляти кабель через головку стяжки. Діаметр пучка: від 3 мм до 39,8 мм. Розривна міцність: 80N / 18lbf. Розміри виробу складають (Д) 160 мм х (Ш) 2,5 мм х (Т-товщина) 1,1 мм. Вага: 41 г. Виготовлені з PA (поліаміду) 6.6. Колір: білий. Температура навколишнього середовища для експлуатації: від -40°C до +85°C. Упаковка виготовлена з матеріалу, що підлягає 100% вторинній переробці. Комплект зі 100 штук у пакеті, що закривається на zip застібку. Кабельні аксесуари Thorsman розроблені для досягнення максимального результату. Асортимент кабельних аксесуарів і кріплень Thorsman забезпечує широку пропозицію для всіх потреб клієнтів і охоплює максимальну кількість застосувань, гнучкість, надійність і продуктивність. Продукція відповідає стандарту МЕК 60695-11-5 і є пожежобезпечною, маючи стандарт вогнестійкості UL 94 V2 (самозатухання).
| Серія продукту | Thorsman |
| Тип виробу або компоненту | Кабельні стяжки |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 2.5 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Матеріал | PA (поліамід) 6.6 УФ-стабілізований |
| Мінімальний діаметр затяжки | 3 мм |
| Максимальний діаметр затягування | 39 мм |
| Маса нетто | 0.041 кг |
| Вогнестійкість | самозатухаючий відповідно до UL 94 V2 |
| Характеристики зовнішнього середовища | Вогнестійкість Полум'я 30 відповідно до МЕК 60695-11-5 |
| Відтінок кольору | прозорий |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40-85 °C |
| Умови використання | Критий |
| Механічна стійкість | Стійкість до розриву: 80 Н |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 100 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Хомути, стяжки, тримачі
Ширина, мм
2.5
Довжина, мм
160
Колір
Білий
Матеріал
Поліамід 6.6
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.