0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYSDR200BD
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
340.70 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Перфорація:
Так
Довжина, мм:
2000
Габаритні розміри, мм:
35x7.2
Матеріал:
Оцинкована сталь
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Монтажна рейка 7,5x35 2м перфорована, NSYSDR200BD
Монтажна рейка 7,5x35 2м перфорована
Монтажна рейка 7,5x35 2м перфорована
| Категорія застосування | Багатоцільовий |
| Діапазон | PanelSeT |
| Тип виробу або компоненту | Рейка |
| Назва пристрою | TR |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для встановлення |
| Тип рейки | Симетричний DIN |
| Номінальні розміри шафи | - |
| Сумісність серії | PanelSeT |
| Склад пристрою | 1 рейка |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 10 шт. |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Покриття поверхні | Перфорований |
| Спосіб кріплення | Кріпильним елементом - конструкція корпусу |
| Розташування | Монтажне регулювання |
| Крок | 25 мм |
| Плавне регулювання | Так |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота | Номінальний: 7,2 мм |
| Ширина | Номінальний: 35 мм |
| Товщина | 1 мм |
Характеристики
DIN-рейки
Перфорація
Так
Довжина, мм
2000
Габаритні розміри, мм
35x7.2
Матеріал
Оцинкована сталь
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.