0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCCOHY230VID
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
8 457.70 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
4
Номінальна напруга, В:
230
Висота, мм:
85
Ширина, мм:
56
Глибина, мм:
44
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електронний гігростат, 230В, NSYCCOHY230VID
Електронний гігростат Climasys CC з OLED-екраном. В – 85 х Ш – 56 х Г – 44 мм. Відображає відносну вологість. 6 клем 2,5 мм² електричне підключення. 2 виходи функції нагріву. Вхідна напруга від 200 до 240 В. Діапазон вологості 20…80%. Гістерезис 3 %. Виготовлений з полікарбонату, самозатухаючий відповідно до UL94 (матеріал V0). Світло-сірий. Розташування на монтажній пластині Spacial вертикально, DIN-рейці 35 мм, на поперечній рейці.
Електронний гігростат Climasys CC з OLED-екраном. В – 85 х Ш – 56 х Г – 44 мм. Відображає відносну вологість. 6 клем 2,5 мм² електричне підключення. 2 виходи функції нагріву. Вхідна напруга від 200 до 240 В. Діапазон вологості 20…80%. Гістерезис 3 %. Виготовлений з полікарбонату, самозатухаючий відповідно до UL94 (матеріал V0). Світло-сірий. Розташування на монтажній пластині Spacial вертикально, DIN-рейці 35 мм, на поперечній рейці.
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CC |
| Тип виробу або компоненту | Електронний гігростат |
| Діапазон уставки відносної вологості | 20…80 % |
| Тип дисплея | OLED екран |
| Відображення інформації | Відносна вологість |
| Вхідна напруга | 200...240 В змінний струм |
| Максимальна комутаційна здатність | 4 A 230 В змінний струм |
| Електричне з'єднання | 6 клем, момент затяжки: 2.5 мм² |
| Спосіб кріплення | Гвинтами, Затискний |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Місце встановлення | На монтажній пластині, Поперечні рейки, 35 мм DIN-рейка, Просторова стійка |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40…80 °C |
| Гістерезис | 3 % |
| Кількість виходів | 2 функція нагріву |
| Матеріал | PC |
| Колір | Світлий сірий |
| Вогнестійкість | Самозатухаючий відповідно до UL94 (матеріал V0) |
| Сертифікація виробу | UR |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальний струм, А
4
Номінальна напруга, В
230
Висота, мм
85
Ширина, мм
56
Глибина, мм
44
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.