0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCCOHYT230VID
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
8 498.26 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
4
Номінальна напруга, В:
230
Висота, мм:
85
Ширина, мм:
56
Глибина, мм:
44
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електронний термостат, 230В, NSYCCOHYT230VID
ClimaSys CC Електронний гігротермостат. Тип дисплея з OLED-екраном. 200 В змінного струму до 240 В змінного струму. 85 x 56 x 44 мм. Додатковий зовнішній датчик NTC. Електричне підключення за допомогою 8 роз'ємів 2,5 мм². Спосіб кріплення шурупами або кліпсами. 2 функції вентиляції/опалення. Зроблено з полікарбонату. Світло-сірий. Самозатухаючий UL94 (матеріал V0), ступінь захисту IP20.
ClimaSys CC Електронний гігротермостат. Тип дисплея з OLED-екраном. 200 В змінного струму до 240 В змінного струму. 85 x 56 x 44 мм. Додатковий зовнішній датчик NTC. Електричне підключення за допомогою 8 роз'ємів 2,5 мм². Спосіб кріплення шурупами або кліпсами. 2 функції вентиляції/опалення. Зроблено з полікарбонату. Світло-сірий. Самозатухаючий UL94 (матеріал V0), ступінь захисту IP20.
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CC |
| Тип виробу або компоненту | Електронний гігротерм |
| Діапазон налаштування температури | -40…80 °C |
| Діапазон уставки відносної вологості | 20…80 % |
| Тип дисплея | OLED екран |
| Відображення інформації | Відносна вологість, Температура в °F, Температура в °C |
| Вхідна напруга | 200...240 В змінний струм |
| Тип датчика | Опціональний зовнішній датчик NTC |
| Максимальна комутаційна здатність | 4 A 230 В змінний струм |
| Електричне з'єднання | 8 роз'ємів, момент затяжки: 2.5 мм² |
| Спосіб кріплення | Затискний, Гвинтами |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Місце встановлення | 35 мм DIN-рейка, Поперечні рейки, Просторова стійка, На монтажній пластині |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40…80 °C |
| Гістерезис | 2 K запрограмоване значення; 3 % |
| Кількість виходів | 2 функція вентиляції/обігріву |
| Матеріал | PC |
| Колір | Світлий сірий |
| Вогнестійкість | Самозатухаючий відповідно до UL94 (матеріал V0) |
| Сертифікація виробу | UR |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальний струм, А
4
Номінальна напруга, В
230
Висота, мм
85
Ширина, мм
56
Глибина, мм
44
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.