0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Сталь
Колір:
Сірий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Шасі 19" г550 для шаф г800, NSYGF556
Шасі 19 г550 для шаф г800
Шасі 19 г550 для шаф г800
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | фіксована гірка |
| Сумісність серії | Actassi VDS |
| Матеріал | оброблена сталь |
| Спосіб кріплення | пряме кріплення: вертикальний |
| Місце встановлення | вертикальний |
| Кількість стійкових одиниць | 33U |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 2 шт |
| Номінальні розміри шафи | H: 2000 мм W: 600 мм D: 800 мм |
| Постійне допустиме навантаження | 60 кг |
| Глибина | стійка: 1000 мм |
| Відстань між центрами | 458 мм |
| Дистанція між кабельними опорами | 550 м |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Сталь
Колір
Сірий
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.