0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC006DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
6 574.46 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
320
Ширина, мм:
320
Глибина, мм:
8
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Алюмінієвий фільтр CLIMASYS CU 0.8–1КВТ навісного монтажу, NSYCUACC006DG
алюмінієвий фільтр для бокового підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 0,8 - 1кВт
алюмінієвий фільтр для бокового підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 0,8 - 1кВт
| Серія продукту | |
| Назва продукту | ClimaSys CU |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CU) блок охолодження |
| Матеріал | алюміній |
| Місце встановлення | бічна |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 320 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Маса нетто | 0.6 кг |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Холодильний агрегат ClimaSys |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт. |
| Призначення продукту | для бічний блок охолодження - потужність: 1000 В |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
320
Ширина, мм
320
Глибина, мм
8
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.