0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUFX400
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
3 574.90 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
290
Ширина, мм:
50
Глибина, мм:
360
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Фільтр зовнішнього встановлення охолодження шафи SPACIAL, NSYCUFX400
Фільтр зовнішнього встановлення охолодження шафи SPACIAL
Фільтр зовнішнього встановлення охолодження шафи SPACIAL
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CU |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CU) блок охолодження |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 290 мм |
| Товщина | 360 мм |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Холодильний агрегат ClimaSys |
| Призначення продукту | для бічний блок охолодження - потужність: 380 В |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
290
Ширина, мм
50
Глибина, мм
360
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.