0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC015DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
8 063.95 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
210
Ширина, мм:
580
Глибина, мм:
8
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Алюмінієвий фільтр CLIMASYS CU 0.8–1.5КВТ дахового монтажу, NSYCUACC015DG
Алюмінієвий фільтр для верхнього підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 0,8 - 1,2 - 1,5кВт
Алюмінієвий фільтр для верхнього підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 0,8 - 1,2 - 1,5кВт
| Серія продукту | |
| Назва продукту | ClimaSys CU |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CU) блок охолодження |
| Матеріал | алюміній |
| Місце встановлення | дах |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 210 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Маса нетто | 0.9 кг |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Холодильний агрегат ClimaSys |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт. |
| Призначення продукту | для верхній блок охолодження - потужність: 2000 В |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
210
Ширина, мм
580
Глибина, мм
8
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.