0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
83
Ширина, мм:
83
Глибина, мм:
6
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Фільтр антимоскітний 92x92, NSYCAF92M
Фільтр антимоскітний 92x92
Фільтр антимоскітний 92x92
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Місце встановлення | між шафою і захисною решіткою |
| Ширина | монтажний шаблон: 83 мм |
| Висота | монтажний шаблон: 83 мм |
| Товщина | 6 мм |
| розміри вирізу | 92 x 92 мм монтажний шаблон |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | вентиляційна решітка 137 x 117 мм |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
83
Ширина, мм
83
Глибина, мм
6
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.