0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
124
Ширина, мм:
124
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Стандартний фільтр, NSYCAF108
Стандартний фільтр
Стандартний фільтр
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) |
| Матеріал | пінополіуретан |
| Місце встановлення | на двигуні вентилятора |
| Ширина | Зовнішній: 124 мм |
| Висота | Зовнішній: 124 мм |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | для двигуна вентилятора 65 м3/год 230 В |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
124
Ширина, мм
124
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.