0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAF223L55
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
1 341.60 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
212
Ширина, мм:
212
Глибина, мм:
8
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
ФІЛЬТР ДЛЯ КОЖУХА IP55, NSYCAF223L55
Фільтр для кожуха IP55
Фільтр для кожуха IP55
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) |
| Ширина | монтажний шаблон: 212 мм |
| Висота | монтажний шаблон: 212 мм |
| Товщина | 8 мм |
| розміри вирізу | 223 x 223 мм монтажний шаблон |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | для ЕМС-кришки IP55, 223 x 223 мм |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 5 шт. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
212
Ширина, мм
212
Глибина, мм
8
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.