0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
137
Ширина, мм:
117
Глибина, мм:
6
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Фільтр 92X92, NSYCAF92
Стандартний фільтр Prisma P G2 для випускної решітки або решітки вентилятора. Виріз 91 х 92 мм. Зовнішній 137 х 117 мм. Аксесуар для керування температурою. Кріплення між корпусом і вихідною решіткою. Набір із 5 штук.
Стандартний фільтр Prisma P G2 для випускної решітки або решітки вентилятора. Виріз 91 х 92 мм. Зовнішній 137 х 117 мм. Аксесуар для керування температурою. Кріплення між корпусом і вихідною решіткою. Набір із 5 штук.
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | Prisma (Prisma P) |
| Місце встановлення | між шафою і захисною решіткою |
| Ширина | Зовнішній: 117 мм |
| Висота | Зовнішній: 137 мм |
| Товщина | 6 мм |
| розміри вирізу | 92 x 92 мм монтажний шаблон |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | вентиляційна решітка 137 x 117 мм |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 5 шт. |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
137
Ширина, мм
117
Глибина, мм
6
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.