0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAF223DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
929.14 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
212
Ширина, мм:
212
Глибина, мм:
8
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Розумний фільтр тип G2 223Х223мм, NSYCAF223DG
CLIMASYS Розумний фільтр тип G2 223Х223мм
CLIMASYS Розумний фільтр тип G2 223Х223мм
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | Thalassa |
| Місце встановлення | між корпусом і вихідною решіткою або вентилятором |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 212 мм |
| Товщина | 8 мм |
| розміри вирізу | 223 x 223 мм |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | вентиляційна решітка 268 x 248 мм |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 5 шт. |
| Вогнестійкість | K1/F1 відповідно до DIN 53 438 |
| Тип вентиляційного фільтру | G3 ISO 16890-1 |
| Сумісність продуктів | NSYCAG...DG |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
212
Ширина, мм
212
Глибина, мм
8
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.