0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC010DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
6 430.32 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота, мм:
150
Ширина, мм:
380
Глибина, мм:
5
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Фільтр до CLIMASYS CU 600ВТ дахового монтажу, NSYCUACC010DG
Волоконний фільтр для підключеного охолоджуючого блоку на даху, Climasys CU, 600 Вт
Волоконний фільтр для підключеного охолоджуючого блоку на даху, Climasys CU, 600 Вт
| Серія продукту | |
| Назва продукту | ClimaSys CU |
| Тип виробу або компоненту | фільтр |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CU) блок охолодження |
| Матеріал | поліолефін |
| Місце встановлення | дах |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 150 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Маса нетто | 0.015 кг |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Холодильний агрегат ClimaSys |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 5 шт. |
| Вогнестійкість | K1/F1 відповідно до DIN 53 438 |
| Тип вентиляційного фільтру | G3 EN 779 |
| Призначення продукту | для верхній блок охолодження - потужність: 650 В |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Висота, мм
150
Ширина, мм
380
Глибина, мм
5
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.