0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYSCCDINLG140
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
1 042.70 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Пластик
Висота, мм:
40
Колір:
Чорний
Ширина, мм:
140
Глибина, мм:
50
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Пластиковий тримач кабелів 140мм, NSYSCCDINLG140
Пластиковий тримач кабелів 140мм
Пластиковий тримач кабелів 140мм
| Серія продукту | Thalassa |
| Тип виробу або компоненту | опора |
| Сумісність серії | Thorsman Кабельні стяжки |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Місце встановлення | на симетричних рейках 35 мм або С-подібній рейці |
| Кількість в одному комплекті | набір з 10 штук |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Маса нетто | 0.32 кг |
| Склад пристрою | 1 опора кабелю |
| Монтажна опора | кабельна стяжка, максимум 9 кабелів |
| Довжина | 140 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Пластик
Висота, мм
40
Колір
Чорний
Ширина, мм
140
Глибина, мм
50
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.