0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Пластик
Висота, мм:
35
Колір:
Зелений
Ширина, мм:
22
Глибина, мм:
14
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Кабельний тримач для мультимедійних щитів (5шт), VDIR380004
Кабельний тримач для мультимедійних щитів (5шт)
Кабельний тримач для мультимедійних щитів (5шт)
| Серія продукту | LexCom Home |
| Назва пристрою | FIX кабель |
| Призначення продукту | Патч корд |
| Тип виробу або компоненту | Кабельний затискач |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 35-35 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0-80 °C |
| Кількість в одному комплекті | 5 |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Пластик
Висота, мм
35
Колір
Зелений
Ширина, мм
22
Глибина, мм
14
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.