0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAG12LPH1
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
215.28 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Поліамід
Ступінь захисту, IP:
68
Висота, мм:
17.1
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
18.3
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Заглушка вентиляції IP68 16L/H M12, NSYCAG12LPH1
Заглушка вентиляції IP68 16L/H M12
Заглушка вентиляції IP68 16L/H M12
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | клапан скидання тиску |
| Сумісність серії | Thalassa (Thalassa TBP) |
| Матеріал | PA6 |
| Спосіб кріплення | прикручений |
| Кількість в одному комплекті | набір з 10 штук |
| Ширина | 18.3 мм |
| Висота | 17.1 мм |
| Склад пристрою | 1 клапан |
| Перепад тиску | < 1 бар |
| Магнітна проникність | 16 л/год |
| Вогнестійкість | V2 |
| Характеристики зовнішнього середовища | водостійкий |
| Діаметр | 11.5 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Поліамід
Ступінь захисту, IP
68
Висота, мм
17.1
Колір
Сірий
Ширина, мм
18.3
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.