0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість контактів, шт:
3
Вид кріплення:
В корпусі
Мінімальний переріз дроту, мм.кв.:
25
Максимальний переріз дроту, мм.кв.:
50
Висота, мм:
76
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект підключення для УЗІП в PrismaSeT S-XS, LVSXK6
Комплект для підключення ПЗІП. Cумісний з щитами PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Номінальна робоча напруга Ue від 400 до 415 В змінного струму при частоті від 50 до 60 Гц. Також може працювати від мережі постійного струму. Загальні розміри: (Ш) 59 мм x (В) 76 мм x (Г) 43 мм. Вага 300 г. Колір антрацитовий сірий (RAL 7016).
Комплект для підключення ПЗІП. Cумісний з щитами PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Номінальна робоча напруга Ue від 400 до 415 В змінного струму при частоті від 50 до 60 Гц. Також може працювати від мережі постійного струму. Загальні розміри: (Ш) 59 мм x (В) 76 мм x (Г) 43 мм. Вага 300 г. Колір антрацитовий сірий (RAL 7016).
| Діапазон | PrismaSeT |
| Тип виробу або компоненту | Комплект для підключення |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення |
| Сумісність серії | PrismaSeT XS, PrismaSeT S |
| Монтаж шафи | Поверхня, Врівень |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400...415 В Змінний/постійний струм 50...60 Гц |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Маса нетто | 300 г |
| Колір | Антрацит сірий (RAL 7016) |
Характеристики
Шини
Кількість контактів, шт
3
Вид кріплення
В корпусі
Мінімальний переріз дроту, мм.кв.
25
Максимальний переріз дроту, мм.кв.
50
Висота, мм
76
Ширина, мм
59
Глибина, мм
43
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.