0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Метал
Висота, мм:
10
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
20
Глибина, мм:
20
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комлект кріплення для навісного монтажу, LVSXX7
Набір з 4 зовнішніх монтажних вушок. Сумісний з щитами PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Дозволяє встановити та зафіксувати щит навісного встановлення на стіні. Призначений для щитів навісного встановлення розміром 13, 18 або 24 модулі. Монтажні вушка виготовлені з металу. Загальні розміри: (Д) 20 мм x (Ш) 20 мм x (В) 10 мм. Вага 220 г.
Набір з 4 зовнішніх монтажних вушок. Сумісний з щитами PrismaSeT XS і PrismaSeT S. Дозволяє встановити та зафіксувати щит навісного встановлення на стіні. Призначений для щитів навісного встановлення розміром 13, 18 або 24 модулі. Монтажні вушка виготовлені з металу. Загальні розміри: (Д) 20 мм x (Ш) 20 мм x (В) 10 мм. Вага 220 г.
| Серія продукту | PrismaSeT |
| Тип виробу або компоненту | Зовнішнє монтажне вушко |
| Сумісність серії | PrismaSeT S |
| Тип шафи | корпус 24 модулі |
| Матеріал | Металевий |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 10 мм |
| Маса нетто | 220 г |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 4 штук |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Метал
Висота, мм
10
Колір
Сірий
Ширина, мм
20
Глибина, мм
20
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.