0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальний струм, А:
125
Вид кріплення:
В корпусі
Мінімальний переріз дроту, мм.кв.:
16
Максимальний переріз дроту, мм.кв.:
35
Висота, мм:
20
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект клем блоків Prisma SeT S-XS 3P+N, LVSXK724
Комплект гвинтових клемних блоків 3P+N. Клемний блок може бути встановлений в щит PrismaSeT S або XS. Комлпект складається з 1 тримача клемних блоків з 5 клемними блоками. Його можна встановити в навісний або врізний щит шириною 24 модулі. Номінальний струм 125 А. Номінальна напруга ізоляції Ui 400 В. Має 2 нейтральні клемні колодки з 7 виводами (1х35мм²+6х16мм²) та 3 фазні клемні колодки з 7 виводами (1х35мм²+6х16мм²). Загальні розміри: (Ш) 534 мм x (В) 20 мм x (Г) 10 мм. Вага 220 г. Робоча температура навколишнього повітря від -25°C до 60°C.
Комплект гвинтових клемних блоків 3P+N. Клемний блок може бути встановлений в щит PrismaSeT S або XS. Комлпект складається з 1 тримача клемних блоків з 5 клемними блоками. Його можна встановити в навісний або врізний щит шириною 24 модулі. Номінальний струм 125 А. Номінальна напруга ізоляції Ui 400 В. Має 2 нейтральні клемні колодки з 7 виводами (1х35мм²+6х16мм²) та 3 фазні клемні колодки з 7 виводами (1х35мм²+6х16мм²). Загальні розміри: (Ш) 534 мм x (В) 20 мм x (Г) 10 мм. Вага 220 г. Робоча температура навколишнього повітря від -25°C до 60°C.
| Діапазон | PrismaSeT |
| Тип виробу або компоненту | Комплект клемної колодки |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення |
| Сумісність серії | PrismaSeT XS, PrismaSeT S |
| Додаткове обладнання | 5 x блок контактів, 1 x опора клемної колодки |
| Тип шафи | корпус 24 модуль(і) |
| Монтаж шафи | Поверхня, Врівень |
| [In] номінальний струм | 125 А |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 400 В |
| Кількість полюсів | 4 |
| Кількість клемних блоків | 2 Нейтральний (Гвинт) з 7 відводами, 3 Фаза (Гвинт) з 7 відводами |
| Розподільчий блок відводів | 1 x 35 мм² для Нейтральний, 6 x 16 мм² для Нейтральний, 1 x 35 мм² для Фаза, 6 x 16 мм² для Фаза |
| Ширина | 534 мм |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Маса нетто | 220 г |
Характеристики
Шини
Номінальний струм, А
125
Вид кріплення
В корпусі
Мінімальний переріз дроту, мм.кв.
16
Максимальний переріз дроту, мм.кв.
35
Висота, мм
20
Ширина, мм
534
Глибина, мм
10
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.