0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC036DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
15 920.11 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
1070
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
475
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект ретрофіт-Climasys CU 1.2-2КВт напівприхованого монтажу, NSYCUACC036DG
Комплект для напіввбудованого монтажу для підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 1,2 - 1,6 кВт - 2 кВт
Комплект для напіввбудованого монтажу для підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 1,2 - 1,6 кВт - 2 кВт
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | монтажний адаптер |
| Призначення продукту | бічний блок охолодження 2000 В |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Спосіб кріплення | болтом |
| Місце встановлення | сторона корпусу |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Колір | сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 475 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Склад пристрою | 1 монтажний адаптер: в середині корпусу; 1 прокладка: в середині корпусу; 12 болт: зовні |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
1070
Колір
Сірий
Ширина, мм
475
Глибина, мм
115
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.