0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC032DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
8 187.50 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
606
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
330
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект ретрофіт до Climasys CU 600 Вт поверхневого монтажу, NSYCUACC032DG
Комплект для модернізації для бокового підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 600Вт
Комплект для модернізації для бокового підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 600Вт
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | комплект для модернізації |
| Призначення продукту | для впровадження нових бічний блок охолодження 650 В на старому 600 В монтажне положення |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Спосіб кріплення | болтом |
| Місце встановлення | сторона корпусу |
| Колір | сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 606 мм |
| Глибина | 1.5 мм |
| Склад пристрою | 1 адаптер: боковини корпусу; елементи кріплення; прокладка |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
606
Колір
Сірий
Ширина, мм
330
Глибина, мм
1.5
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.