0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC039DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
20 882.16 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Нержавіюча сталь
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
850
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
415
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект ретрофіт-Climasys CU нержавіюча сталь 0.8-1КВт напівприхованого монтажу, NSYCUACC039DG
Комплект для напіввбудованого монтажу для підключеного охолоджуючого блоку з нержавіюча стальавіючої сталі, Climasys CU, 0,8 - 1кВт
Комплект для напіввбудованого монтажу для підключеного охолоджуючого блоку з нержавіюча стальавіючої сталі, Climasys CU, 0,8 - 1кВт
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | монтажний адаптер |
| Призначення продукту | бічний блок охолодження 1000 В |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Спосіб кріплення | болтом |
| Місце встановлення | сторона корпусу |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Колір | сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 415 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Склад пристрою | 1 монтажний адаптер: в середині корпусу; 1 прокладка: в середині корпусу; 9 болт: зовні |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Нержавіюча сталь
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
850
Колір
Сірий
Ширина, мм
415
Глибина, мм
102
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.