0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC021DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
19 372.70 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
105
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
795
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект ретрофіт до Climasys CU 3-4КВт дах, NSYCUACC021DG
Комплект для модернізації для верхнього підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 3 - 4кВт
Комплект для модернізації для верхнього підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, 3 - 4кВт
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | комплект для модернізації |
| Призначення продукту | для впровадження нових верхній блок охолодження 4000 В на старому 4000 В монтажне положення |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Спосіб кріплення | болтом |
| Місце встановлення | верх шафи |
| Колір | сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 795 мм |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Склад пристрою | 1 адаптер: верхня частина корпусу; елементи кріплення; прокладка |
| Монтаж шафи | дах |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
105
Колір
Сірий
Ширина, мм
795
Глибина, мм
575
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.