0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC018DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
17 243.62 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP:
54
Висота, мм:
105
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
600
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект ретрофіт до Climasys CU 800 Вт дах, NSYCUACC018DG
Комплект для модернізації для підключеного охолоджуючого блоку на даху, Climasys CU, 800 Вт
Комплект для модернізації для підключеного охолоджуючого блоку на даху, Climasys CU, 800 Вт
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | комплект для модернізації |
| Призначення продукту | для впровадження нових верхній блок охолодження 850 В на старому 800 В монтажне положення |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Спосіб кріплення | болтом |
| Місце встановлення | верх шафи |
| Колір | сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Склад пристрою | 1 адаптер: верхня частина корпусу; елементи кріплення; прокладка |
| Монтаж шафи | дах |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP
54
Висота, мм
105
Колір
Сірий
Ширина, мм
600
Глибина, мм
400
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.