0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCUACC026DG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
15 052.13 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP:
55
Висота, мм:
1712
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
580
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Комплект ретрофіт-Climasys SL CU 3.2КВт прихований монтаж, NSYCUACC026DG
Комплект для модернізації для CU Slim 3,2кВт до підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, вбудований
Комплект для модернізації для CU Slim 3,2кВт до підключеного охолоджуючого блоку, Climasys CU, вбудований
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | CU |
| Тип виробу або компоненту | комплект для модернізації |
| Призначення продукту | для впровадження нових бічний блок охолодження 3200 В на старому 3200 В монтажне положення |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Спосіб кріплення | болтом |
| Місце встановлення | сторона корпусу |
| Колір | сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1712 мм |
| Глибина | 1.5 мм |
| Склад пристрою | 1 адаптер: боковини корпусу; елементи кріплення; прокладка |
| Монтаж шафи | Врівень |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Країна виробник | Мальта |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Оцинкована сталь
Ступінь захисту, IP
55
Висота, мм
1712
Колір
Сірий
Ширина, мм
580
Глибина, мм
1.5
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.