0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип виробу:
Конектор
Інтерфейси:
RJ-45
Колір:
Білий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Конектор RJ45 для S ONE на DIN, VDIR380005
Дозволяє встановлювати роз’єми RJ45 S-ONE, якими оснащені пристрої.
Дозволяє встановлювати роз’єми RJ45 S-ONE, якими оснащені пристрої.
| Серія | LexCom Home |
| Піддіапазон | FIX family |
| Коротка назва пристрою | FIX RJ45 |
| Тип продукту | Modular support |
| Склад пристрою | room picto 1 sticker sheet, To choose application 1 barell |
| Тип роз'єму | S-One |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Призначення продукту | Без інструмента RJ45 connector Actassi S-one |
| Ширина | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 65 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0…80 °C |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Тип виробу
Конектор
Інтерфейси
RJ-45
Колір
Білий
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.