0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCRN106300P
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
17 506.94 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип монтажу:
Навісний
Матеріал корпусу:
Сталь
Ступінь захисту, IP:
66
Висота, мм:
1000
Колір:
Сірий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
SPACIAL Шафа CRN В1000xШ600xГ300 + монтажна пластина, NSYCRN106300P
Компактна настінна шафа Spacial CRN сірого кольору призначена для багатоцільового використання. Ця компактна шафа складається з пластини кабельного вводу, дверцят із замком, монтажної пластини. Компактна шафа виготовлена з оцинкованої сталі (корпус), сталі (дверцята), що робить її міцною і стійкою. Вона має рівень захисту IP66 та IK10, що може захистити від ударів, води та пилу. Розміри (Ш) 600 мм х (В) 1000 мм х (Г) 300 мм. Вона має задню частину зварену подвійним профілем, що утворює захищену герметичність, бокові сторони виготовлені з однієї складеної секції. Тип дверей звичайний, має 1 дверцята, а сторона відкривання дверей реверсивна. Оснащена двостороннім замком 3 мм. Поверхня має епоксидно-поліефірне порошкове покриття, яке забезпечує яскраве, рівне та привабливе покриття. Цей пристрій кваліфіковано як екологічно чистий продукт преміум-класу з мінімальним використанням небезпечних речовин. Ця компактна шафа має сертифікат UL.
Компактна настінна шафа Spacial CRN сірого кольору призначена для багатоцільового використання. Ця компактна шафа складається з пластини кабельного вводу, дверцят із замком, монтажної пластини. Компактна шафа виготовлена з оцинкованої сталі (корпус), сталі (дверцята), що робить її міцною і стійкою. Вона має рівень захисту IP66 та IK10, що може захистити від ударів, води та пилу. Розміри (Ш) 600 мм х (В) 1000 мм х (Г) 300 мм. Вона має задню частину зварену подвійним профілем, що утворює захищену герметичність, бокові сторони виготовлені з однієї складеної секції. Тип дверей звичайний, має 1 дверцята, а сторона відкривання дверей реверсивна. Оснащена двостороннім замком 3 мм. Поверхня має епоксидно-поліефірне порошкове покриття, яке забезпечує яскраве, рівне та привабливе покриття. Цей пристрій кваліфіковано як екологічно чистий продукт преміум-класу з мінімальним використанням небезпечних речовин. Ця компактна шафа має сертифікат UL.
| Назва продукту | Spacial CRN |
| Серія продукту | Spacial |
| Тип приладдя для монтажу | настінний |
| Тип сальникової панелі | стандартний |
| Ступінь ударозахисту | IK10 відповідно до МЕК 62262 |
| Знімна частина | Дверцята петлями; Пластина кабельного вводу гвинтами; Монтажна пластина кріпильним елементом |
| Стандарти | МЕК 62208 |
| Варіативна особливість | боковини виготовлені з однієї складеної секції |
| Тип блокування | Замок з подвійним ригелем 3 мм |
| Склад пристрою | 1 корпус; 1 пластина кабельного вводу; 1 двері з замком; 1 монтажна пластина |
| Номінальна ширина шафи | 600 мм |
| Номінальна висота шафи | 1000 мм |
| Номінальна глибина шафи | 300 мм |
| Маса нетто | 38.2 кг |
| Сторона відкривання дверей | Двосторонній (120 °) |
| Кількість дверей | передня частина 1 двері |
| Ступінь захисту | IP66 відповідно до МЕК 60529 |
| Матеріал | Корпус: сталь; Монтажна пластина: оцинкована сталь |
| Покриття поверхні | корпус: епоксидне покриття |
| Колір | корпус: Сірий (RAL 7035) |
| Тип дверей | звичайний |
| Опис монтажної плати | гладкий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Тип монтажу
Навісний
Матеріал корпусу
Сталь
Ступінь захисту, IP
66
Висота, мм
1000
Колір
Сірий
Ширина, мм
600
Глибина, мм
300
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.