0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYS3D8640P
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
17 130.05 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип монтажу:
Навісний
Матеріал корпусу:
Сталь
Ступінь захисту, IP:
66
Висота, мм:
800
Колір:
Сірий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Шафа S3D В800xШ600xГ400 + монтажна пластина, NSYS3D8640P
Настінна сталева шафа Spacial S3D з гладкими дверима та монтажною пластиною. 800 х 600 х 400 мм. Виготовлена зі сталі з епоксидно-поліефірним порошковим покриттям сірого кольору RAL 7035. Ця шафа забезпечує високий рівень захисту від проникнення та ударів за стандартами IP66 та IK10. Вона складається з міцного цільного корпусу з переднім профілем у формі жолоба з подвійним листом. Дверцята, оснащені подвійним замком 3 мм, легко знімаються та повертаються. Для використання з широким спектром аксесуарів. Безпосереднє кріплення до стіни за допомогою кріпильних фіксаторів (замовляються окремо). Шафа відповідає директивам IEC 62208 і UL508A, сертифікованим LCIE і UL відповідно. Також відповідає морським вимогам BV Marine Division, Lloyd’s Register і DNV-GL. Упаковка придатна для повторного використання після складання.
Настінна сталева шафа Spacial S3D з гладкими дверима та монтажною пластиною. 800 х 600 х 400 мм. Виготовлена зі сталі з епоксидно-поліефірним порошковим покриттям сірого кольору RAL 7035. Ця шафа забезпечує високий рівень захисту від проникнення та ударів за стандартами IP66 та IK10. Вона складається з міцного цільного корпусу з переднім профілем у формі жолоба з подвійним листом. Дверцята, оснащені подвійним замком 3 мм, легко знімаються та повертаються. Для використання з широким спектром аксесуарів. Безпосереднє кріплення до стіни за допомогою кріпильних фіксаторів (замовляються окремо). Шафа відповідає директивам IEC 62208 і UL508A, сертифікованим LCIE і UL відповідно. Також відповідає морським вимогам BV Marine Division, Lloyd’s Register і DNV-GL. Упаковка придатна для повторного використання після складання.
| Назва продукту | Spacial S3D |
| Серія продукту | Spacial |
| Тип приладдя для монтажу | настінний |
| Тип сальникової панелі | стандартний |
| Ступінь ударозахисту | IK10 відповідно до МЕК 62262 |
| Знімна частина | Дверцята петлями; Пластина кабельного вводу гвинтами; Монтажна пластина кріпильним елементом |
| Стандарти | МЕК 62208 |
| Варіативна особливість | Цілісний корпус; Жолобоподібна передня рейка з подвійної товщини листа |
| Тип блокування | 3-точковий замок, подвійна дужка 3 мм |
| Склад пристрою | 1 корпус; 1 монтажна пластина; 1 двері з замком; 1 пластина кабельного вводу |
| Номінальна ширина шафи | 600 мм |
| Номінальна висота шафи | 800 мм |
| Номінальна глибина шафи | 400 мм |
| Маса нетто | 36 кг |
| Сторона відкривання дверей | Двосторонній (120 °) |
| Кількість дверей | передня частина 1 двері |
| Ступінь захисту | IP66 відповідно до МЕК 60529 |
| Матеріал | Корпус: сталь; Монтажна пластина: оцинкована сталь |
| Покриття поверхні | корпус: епоксидне покриття |
| Колір | корпус: Сірий (RAL 7035) |
| Тип дверей | звичайний |
| Опис монтажної плати | гладкий |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Тип монтажу
Навісний
Матеріал корпусу
Сталь
Ступінь захисту, IP
66
Висота, мм
800
Колір
Сірий
Ширина, мм
600
Глибина, мм
400
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.