0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYPLM64PG
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
13 250.64 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип монтажу:
Навісний
Матеріал корпусу:
Поліестер
Ступінь захисту, IP:
66
Висота, мм:
647
Колір:
Сірий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Шафа THALASSA 647x436x250 з монтажною платою, NSYPLM64PG
Шафа THALASSA 647X436X250 з монтажною платою
Шафа THALASSA 647X436X250 з монтажною платою
| Діапазон | PanelSeT |
| Назва пристрою | PLM |
| Тип корпусу | Багатоцільовий |
| Категорія | Компактний корпус |
| Номінальна висота | 647 мм |
| Номінальна ширина | 436 мм |
| Номінальна глибина | 250 мм |
| Монтаж шафи | Навісний |
| Склад пристрою | 1 корпус, 1 двері, 1 монтажна пластина, 2 замок |
| Тип дверей | Звичайний |
| Тип блокування | Замок з подвійним ригелем 3 мм |
| Кількість замків | 2 |
| Опис монтажної плати | Гладкий сталь |
| Доступність для експлуатації | Передня частина |
| Знімна частина | Дверцята петлями, монтажна пластина кріпильним елементом |
| Матеріал | Поліестер, армований скловолокном |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Стандарти | МЕК 62208 |
| NEMA класифікація | NEMA 13, NEMA 4X |
| Сертифікація виробу | UL |
| Клас електричної ізоляції | Клас II |
| Ступінь захисту | IP66 відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударозахисту | IK10 відповідно до МЕК 62262 |
| Вогнестійкість | 960 °C відповідно до МЕК 62208 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40…80 °C |
Характеристики
Щитове обладнання
Тип монтажу
Навісний
Матеріал корпусу
Поліестер
Ступінь захисту, IP
66
Висота, мм
647
Колір
Сірий
Ширина, мм
436
Глибина, мм
250
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.