0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYPLM75G
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
13 416.62 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип монтажу:
Навісний
Матеріал корпусу:
Поліестер
Ступінь захисту, IP:
66
Висота, мм:
747
Колір:
Сірий
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Шафа THALASSA 747x536x300, NSYPLM75G
Настінна поліестерна моноблочна шафа Thalassa PLM доступна у сірому кольорі RAL 7035 і призначена для багатоцільового використання. Розміри: (В) 747 мм x (Ш) 536 мм x (Г) 300 мм. Корпус має вбудований козирок, виготовлений з цілісної формованої деталі з виїмками в задній частині. Поставляється без монтажної плати. Система замикання забезпечується двома подвійними замками 3 мм. Корпус виготовлений з поліестеру, армованого скловолокном. Він забезпечує захист від пилу та води за стандартом IP66, ударостійкість IK10, вогнестійкість до 960°C та ізоляцію II класу. Його можна використовувати в багатьох приміщеннях або на вулиці при температурі від -40 °C до 80 °C. Корпус самозатухаючий, не містить галогенів (без токсичних випарів у разі пожежі) і має антикорозійні властивості. Цей продукт сертифіковано за стандартами NEMA 4X, NEMA 13 і IEC 62208. Є можливість перевернути двері для установки правого або лівого відкривання дверей.
Настінна поліестерна моноблочна шафа Thalassa PLM доступна у сірому кольорі RAL 7035 і призначена для багатоцільового використання. Розміри: (В) 747 мм x (Ш) 536 мм x (Г) 300 мм. Корпус має вбудований козирок, виготовлений з цілісної формованої деталі з виїмками в задній частині. Поставляється без монтажної плати. Система замикання забезпечується двома подвійними замками 3 мм. Корпус виготовлений з поліестеру, армованого скловолокном. Він забезпечує захист від пилу та води за стандартом IP66, ударостійкість IK10, вогнестійкість до 960°C та ізоляцію II класу. Його можна використовувати в багатьох приміщеннях або на вулиці при температурі від -40 °C до 80 °C. Корпус самозатухаючий, не містить галогенів (без токсичних випарів у разі пожежі) і має антикорозійні властивості. Цей продукт сертифіковано за стандартами NEMA 4X, NEMA 13 і IEC 62208. Є можливість перевернути двері для установки правого або лівого відкривання дверей.
| Діапазон | PanelSeT |
| Назва пристрою | PLM |
| Тип корпусу | Багатоцільовий |
| Категорія | Компактний корпус |
| Номінальна висота | 747 мм |
| Номінальна ширина | 536 мм |
| Номінальна глибина | 300 мм |
| Монтаж шафи | Навісний |
| Склад пристрою | 1 корпус, 1 двері, 2 замок |
| Тип дверей | Звичайний |
| Тип блокування | Замок з подвійним ригелем 3 мм |
| Кількість замків | 2 |
| Опис монтажної плати | Без монтажної пластини |
| Доступність для експлуатації | Передня частина |
| Знімна частина | Дверцята петлями |
| Матеріал | Поліестер, армований скловолокном |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Стандарти | МЕК 62208 |
| NEMA класифікація | NEMA 13, NEMA 4X |
| Сертифікація виробу | UL |
| Клас електричної ізоляції | Клас II |
| Ступінь захисту | IP66 відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударозахисту | IK10 відповідно до МЕК 62262 |
| Вогнестійкість | 960 °C відповідно до МЕК 62208 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40…80 °C |
Характеристики
Щитове обладнання
Тип монтажу
Навісний
Матеріал корпусу
Поліестер
Ступінь захисту, IP
66
Висота, мм
747
Колір
Сірий
Ширина, мм
536
Глибина, мм
300
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.