0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
ASA + полікарбонат
Висота, мм:
20
Колір:
Чорний
Ширина, мм:
165
Глибина, мм:
110
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Додаткове кріплення вентиляційної решітки, NSYCAAPV
Додаткове кріплення вентиляційної решітки
Додаткове кріплення вентиляційної решітки
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | антивандальний кожух вентилятора |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) ЕМС вентилятор |
| Місце встановлення | на вихідній решітці |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Склад пристрою | 2 маховичок |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
ASA + полікарбонат
Висота, мм
20
Колір
Чорний
Ширина, мм
165
Глибина, мм
110
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.