0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCAAPVHD
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
2 282.59 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Нержавіюча сталь
Висота, мм:
10
Колір:
Чорний
Ширина, мм:
70
Глибина, мм:
100
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Монтажний комплект гратки шафи Spacial, NSYCAAPVHD
Монтажний комплект гратки шафи Spacial
Монтажний комплект гратки шафи Spacial
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CA |
| Тип виробу або компоненту | антивандальний кожух вентилятора |
| Сумісність серії | ClimaSys (ClimaSys CV) ЕМС вентилятор |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Спосіб кріплення | гвинтами |
| Місце встановлення | на вихідній решітці |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Склад пристрою | 6 шайба |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Нержавіюча сталь
Висота, мм
10
Колір
Чорний
Ширина, мм
70
Глибина, мм
100
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.