0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
ПВХ
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
100
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Кришка кабельного каналу DIN 100мм, AK2CD100
Кришка кабельного каналу DIN 100мм
Кришка кабельного каналу DIN 100мм
| Серія продукту | - |
| Тип виробу або компоненту | накладка |
| Сумісність серії | Thalassa PLM |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 8 шт. |
| Колір | Сірий (RAL 7030) |
| Ширина | 100 мм |
| Маса нетто | 0.48 кг |
| Вогнестійкість | 960 °C відповідно до МЕК 60695-2-1/1 |
| Монтажна опора | кабельний канал ширина= 100 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
ПВХ
Колір
Сірий
Ширина, мм
100
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.