0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Сталь
Висота, мм:
88.9
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
140
Глибина, мм:
44
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Кронштейни 19" поворотної рами 2U, NSYGB140
КРОНШТЕЙНИ 19 ПОВОРОТНОЇ РАМИ 2U
КРОНШТЕЙНИ 19 ПОВОРОТНОЇ РАМИ 2U
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | фіксована гірка |
| Сумісність серії | Actassi VDS |
| Призначення продукту | Просторові корпуси SF-S, SF-E, VDM, PLA |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття поверхні | оцинкований |
| Товщина | 1.2 мм |
| Спосіб кріплення | затискачами: 19'' стійки стійки |
| Кількість стійкових одиниць | 2U |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Постійне допустиме навантаження | 15 кг |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 88.9 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Склад пристрою | 2 рейки |
| Монтажна опора | 19'' стійка, спереду або ззаду |
| Кількість елементів 19'' | 2 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Сталь
Висота, мм
88.9
Колір
Сірий
Ширина, мм
140
Глибина, мм
44
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.