0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: AEP-LR01-S2000
- Наявність: 5 од.
4 346.16 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Потужність, W:
2.5
Напруга, V:
5
Світловий потік, lm:
300
Довжина, mm:
142
Ширина, mm:
152
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Туристична лампа з сонячною панеллю, AEP-LR01-S2000
Туристична лампа з сонячною панеллю
Туристична лампа з сонячною панеллю
| Серія продукту | Mobiya |
| Тип виробу або компоненту | Портативна сонячна система освітлення |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний |
| [Us] номінальна напруга живлення | 5...24 В постійний струм сонячна панель |
| Тип лампи | 1 світлодіод (2.2 Вт) |
| Діапазон потужності | 2.5 Вт |
| Максимальна номінальна напруга | 5 В для постійний струм |
| Світловий потік | 300 лм, 200 лм, 100 лм, 20 лм |
| Колір джерела світла | Холодний білий LED, колірна температура: 5000 К |
| Зовнішня сигнальна лампа (опція) | BATT (стан батареї) СВІТЛОДІОД зелений, бурштиновий і червоний |
| Робочий час | 6 год на 200 лм, 12 год на 100 лм, 48 год на 20 лм |
| Склад комплекту | 1 сонячна панель з кабелем, довжина кабелю: 5 м (AWG 24), 1 багатопортовий мобільний зарядний кабель |
| Поперечний переріз кабеля | 0,20 мм² - AWG 24 |
| Довжина кабеля | 4 м 2-жильний кабель для між сонячною панеллю та входом постійного струму |
| Ємність акумулятора | 3,4 А·год на 3,2 В, LiFePO4 |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Роз'єм постійного струму 5 В постійний струм, максимальний струм навантаження: 550 мА +/- 10 % |
| Порт USB | - |
| Ширина | 152 мм |
| Глибина | Сонячна панель: 17 мм |
| Висота | Світильник: 142 мм, Сонячна панель: 185 мм |
| Маса нетто | 0,8 кг |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10…50 °C |
| Відносна вологість | 90 % |
Характеристики
Переносна світлотехніка
Потужність, W
2.5
Напруга, V
5
Світловий потік, lm
300
Довжина, mm
142
Ширина, mm
152
Матеріал корпусу
Пластик
Живлення
Аккумулятор
Колір
Зелений
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.