0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: AEP-LL01-S1000
- Наявність: 25 од.
2 461.68 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Напруга, V:
5
Світловий потік, lm:
110
Довжина, mm:
170
Ширина, mm:
90
Матеріал корпусу:
Пластик
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Ліхтар Mobiya Lite IP54, AEP-LL01-S1000
Ліхтар Mobiya Lite IP54
Ліхтар Mobiya Lite IP54
| Серія продукту | Mobiya Lite |
| Тип виробу або компоненту | Портативна сонячна система освітлення |
| Функція безпеки | SOS (безпечна робоча зупинка) |
| [Us] номінальна напруга живлення | Зарядка акумулятора: 5 В постійний струм |
| Світловий потік | 110 лм |
| Додаткове обладнання | Зарядний кабель |
| Ємність акумулятора | 1,6 А·год на 3,2 В, літієва |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Порт USB 5 В постійний струм |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
Характеристики
Переносна світлотехніка
Напруга, V
5
Світловий потік, lm
110
Довжина, mm
170
Ширина, mm
90
Матеріал корпусу
Пластик
Живлення
Аккумулятор
Колір
Зелений
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.