0.00 ₴
Зробити замовленняОсновні характеристики
Всі характеристики
Напруга, V:
230
Потужність, W:
40
Ступінь захисту, IP:
20
Довжина, mm:
123
Ширина, mm:
79
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
OT 40/170-240/1A0 4DIM NFC G3 CE VS18 OSRAM, 4062172218955
Переваги продукту:
Функціональність 4DIM на одному пристрої (StepDIM, AstroDIM, MainsDIM, DALI)
Сертифікований DALI-2, включаючи частини 251, 252, 253
Просте і швидке програмування бездротових світильників
Дуже висока ефективність
Високий захист від перенапруги: до 10 кВ (у I або II класі захисту)
Велика гнучкість завдяки широкому діапазону робочих температур від -40 до 55 °C або 60 °C
Захист DALI від сильних перенапруг: 1 кВ
Захист через подвійну ізоляцію між входом мережі та світлодіодним виходом
Оптимізований NFC для програмування з верхньої частини: зручний доступ у світильниках
Сфери застосування:
Вуличне та міське освітлення
Індустрія
Підходить для зовнішніх застосувань у світильниках з IP > 54
Підходить для використання у зовнішніх світильниках з класами захисту I та II
Особливості продукту:
Напруга живлення: 220... 240 В
Широкий діапазон вихідного струму: 150 мА…1050 мА або 1500 мА
Легке та швидке бездротове налаштування світильників за допомогою NFC
Гнучке налаштування струму з одним додатковим дротом (LEDset2)
AstroDIM для автономного затемнення з п'ятьма незалежними рівнями (режими астро, часу)
Дозволяє економити енергію в сутінкових фазах
Функція MainsDIM для дімування за рахунок зменшення амплітуди напруги мережі
Ізольований інтерфейс DALI для двонаправлених систем телеменеджменту
Споживання електроенергії в режимі очікування: < 0,35 Вт
Постійний світловий потік (CLO)
Вбудоване управління температурою з можливістю налаштування (Driver Guard)
Переваги продукту:
Функціональність 4DIM на одному пристрої (StepDIM, AstroDIM, MainsDIM, DALI)
Сертифікований DALI-2, включаючи частини 251, 252, 253
Просте і швидке програмування бездротових світильників
Дуже висока ефективність
Високий захист від перенапруги: до 10 кВ (у I або II класі захисту)
Велика гнучкість завдяки широкому діапазону робочих температур від -40 до 55 °C або 60 °C
Захист DALI від сильних перенапруг: 1 кВ
Захист через подвійну ізоляцію між входом мережі та світлодіодним виходом
Оптимізований NFC для програмування з верхньої частини: зручний доступ у світильниках
Сфери застосування:
Вуличне та міське освітлення
Індустрія
Підходить для зовнішніх застосувань у світильниках з IP > 54
Підходить для використання у зовнішніх світильниках з класами захисту I та II
Особливості продукту:
Напруга живлення: 220... 240 В
Широкий діапазон вихідного струму: 150 мА…1050 мА або 1500 мА
Легке та швидке бездротове налаштування світильників за допомогою NFC
Гнучке налаштування струму з одним додатковим дротом (LEDset2)
AstroDIM для автономного затемнення з п'ятьма незалежними рівнями (режими астро, часу)
Дозволяє економити енергію в сутінкових фазах
Функція MainsDIM для дімування за рахунок зменшення амплітуди напруги мережі
Ізольований інтерфейс DALI для двонаправлених систем телеменеджменту
Споживання електроенергії в режимі очікування: < 0,35 Вт
Постійний світловий потік (CLO)
Вбудоване управління температурою з можливістю налаштування (Driver Guard)
| Номінальна потужність | 40,00 W |
| Номінальна вихідна потужність | 40 W |
| Номінальна напруга | 220…240 V |
| Номінальна вихідна напруга | 15…56 V |
| Діапазон вхідних напруг струму | 220…277 V |
| Вхідна напруга мережі змінного струму | 170…264 V |
| Вхідна напруга мережі постійного струму | 176…276 V |
| U-OUT (робоча напруга) | 60 V |
| Номінальний струм | 1,05 A |
| Номінальний вихідний струм | 150…1050 mA |
| Пусковий струм | 31 A |
| Допустиме відхилення вихідного струму | ±3 % |
| Вихідний перемінний струм (100 Гц) | > 4 % |
| Частота мережі | 0/50/60 Hz |
| Сумарний коефіцієнт гармонічних викривлень | > 5 % |
| Коефіцієнт потужності λ | 0,99 |
| Ефективність ЕПРА | 90 % |
| Втрата потужності пристрою | 4.5 W |
| Макс. кількість ЕПРА на вимикач 10 A (B) | 18 |
| Макс. кількість ЕПРА на вимикач 16 A (B) | 30 |
| Макс. кількість ЕПРА на вимикач 25 A (B) | 46 |
| Перенапруга (фаза/нейтраль-заземл) | 10 kV |
| Перенапруга (фаза/нейтраль) | 6 kV |
| Гальванічна розв'язка | SELV |
| Метрика мерехтіння (Pst LM) | ≤1 |
| Метрика ефекту стробоскопу (SVM) | ≤0.4 |
| Довжина | 123,00 mm |
| Відстань монтажного отвору, довжина | 111,0 mm |
| Ширина | 79,00 mm |
| Висота | 33,00 mm |
| Переріз дроту, сторона вводу | 0.2…1.5 mm² |
| Переріз дроту, сторона виводу | 0.2…1.5 mm² |
| Довжина дроту на стороні вводу | 8.5…9.5 mm |
| Довжина дроту на стороні виводу | 8.5…9.5 mm |
| Вага продукту | 210,00 g |
| Колір продукту | Чорний |
| Матеріал облицювання | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Діапазон температури оточуючого середовища | -40…+60 °C |
| Макс. температура у контрольній точці tc | 80 °C |
| Гранично допустима температура корпусу | 120 °C |
| Допустима відносна вологість при роботі | 5...95 % |
| Строк експлуатації ЕПРА | 50000 h, 100000 h |
| З можливістю регулювання світлового потоку | Так |
| Інтерфейс для димування | 4DIM, AstroDIM, DALI, Мережа DIM, StepDIM |
| Діапазон регулювання яскравості | 10…100 % |
| Захист від перегріву | Автоматичний реверсивний |
| Запобіжник | Автоматичний реверсивний |
| Захист від короткого замикання | Автоматичний реверсивний |
| Захист від холостого ходу | Так |
| Максимальна довжина проводу ЕПРА / лампи | 2,0 m |
| Підходить для світильників класу захисту | I, II |
| Підходить для аварійного освітлення | Так |
| Тип роз'єму, сторона виходу | Push-термінал |
Характеристики
Комплектуючі для освітлення
Напруга, V
230
Потужність, W
40
Ступінь захисту, IP
20
Довжина, mm
123
Ширина, mm
79
Висота, mm
33
Димірування
доступно
Матеріал
Пластик
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.