0.00 ₴
Зробити замовлення- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: IMT35043
- Наявність: 138 од.
546.62 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип:
Лінійка
Ширина, mm:
61
Матеріал:
Полістирол
Робоча довжина, mm:
260
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Лінійка для установчих коробок, IMT35043
Лінійка для розмітки
Лінійка для розмітки
| Серія продукту | Multifix |
| Сумісність серії | Multifix Air |
| Тип виробу або компоненту | Температура маркування |
| Додаткове обладнання | Рівень |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Відтінок кольору | Зелений |
| Матеріал | ПС (полістирол) |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 19 мм |
Характеристики
Ручний інструмент
Тип
Лінійка
Ширина, mm
61
Матеріал
Полістирол
Робоча довжина, mm
260
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.