0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість модулів:
12
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
224
Висота, мм:
70
Глибина, мм:
345
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Підлоговий лючок пластиковий 12М (XL) Unica System+, INS52126
Підлоговий лючок Schneider Electric Unica System+ INS52126 сірого кольору, розміром 12 модулів по 45 мм. Його монтажну коробку можна також встановити і в стіну.Підлоговий лючок виготовлено з пластику. Кришка лючка входить в комплект поставки і з легкістю кріпиться до основи лючка. В кришці лючка передбачено місце під підлогове покриття товщиною 6 мм. Супорти кріпляться в лючок. Супорти можуть бути встановлені в одному з трьох положень по глубині. Лючки доповнюються електроустановчими виробами Unica New. Розміри лючка: ширина 224 мм, висота 70 мм, довжина 345 мм. Підходять для встановлення в бетонну стяжку. Комплект поставки складається з аксесуарів та одного лючка. Ступінь захисту IP24. Підлогові лючки не містять ртуті та важких металів. Unica System+ це серія інноваційних та стильних рішень для організації робочих місць, яка легко встановлюється.
Підлоговий лючок Schneider Electric Unica System+ INS52126 сірого кольору, розміром 12 модулів по 45 мм. Його монтажну коробку можна також встановити і в стіну.Підлоговий лючок виготовлено з пластику. Кришка лючка входить в комплект поставки і з легкістю кріпиться до основи лючка. В кришці лючка передбачено місце під підлогове покриття товщиною 6 мм. Супорти кріпляться в лючок. Супорти можуть бути встановлені в одному з трьох положень по глубині. Лючки доповнюються електроустановчими виробами Unica New. Розміри лючка: ширина 224 мм, висота 70 мм, довжина 345 мм. Підходять для встановлення в бетонну стяжку. Комплект поставки складається з аксесуарів та одного лючка. Ступінь захисту IP24. Підлогові лючки не містять ртуті та важких металів. Unica System+ це серія інноваційних та стильних рішень для організації робочих місць, яка легко встановлюється.
| Серія продукту | Unica System+ |
| Серія | Unica |
| Тип виробу або компоненту | Для коробки лючка |
| Сумісність продуктів | Unica outlet - 45 мм x 45 мм, Unica outlet - 45 мм x 90 мм |
| Система встановлення кабелю | підлогова розеткова коробка |
| Монтаж пристрою | Підлоговий монтаж |
| Розмір | корпус: XL |
| Форма підлогової розподільчої коробки | Прямокутний |
| Ступінь ударозахисту | IK08 |
| Відтінок кольору | Сірий |
| Матеріал | пластик матове покриття |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Тип підлоги | фальшпідлога |
| Область застосування продукту | розподіл розеток |
| Ступінь захисту | IP24 |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Кількість модулів
12
Колір
Сірий
Ширина, мм
224
Висота, мм
70
Глибина, мм
345
Матеріал корпусу
Пластик
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.