0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: INS52120
- Наявність: 60 од.
3 131.86 ₴ (за 1 од.)
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість модулів:
4
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
200
Висота, мм:
70
Глибина, мм:
200
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Підлоговий лючок пластиковий 4М (M) Unica System+, INS52120
Підлоговий лючок Schneider Electric Unica System+ INS52120 сірого кольору, розміром 4 модулі по 45 мм. Його монтажну коробку можна також встановити і в стіну. Підлоговий лючок виготовлено з пластику. Кришка лючка входить в комплект поставки і з легкістю кріпиться до основи лючка. В кришці лючка передбачено місце під підлогове покриття товщиною 6 мм. Супорти кріпляться в лючок. Супорти можуть бути встановлені в одному з трьох положень по глубині. Лючки доповнюються електроустановчими виробами Unica New. Розміри лючка: ширина 200 мм, висота 70 мм, довжина 200 мм. Підходять для встановлення в бетонну стяжку. Комплект поставки складається з аксесуарів та одного лючка. Ступінь захисту IP24. Підлогові лючки не містять ртуті та важких металів. Unica System+ це серія інноваційних та стильних рішень для організації робочих місць, яка легко встановлюється.
Підлоговий лючок Schneider Electric Unica System+ INS52120 сірого кольору, розміром 4 модулі по 45 мм. Його монтажну коробку можна також встановити і в стіну. Підлоговий лючок виготовлено з пластику. Кришка лючка входить в комплект поставки і з легкістю кріпиться до основи лючка. В кришці лючка передбачено місце під підлогове покриття товщиною 6 мм. Супорти кріпляться в лючок. Супорти можуть бути встановлені в одному з трьох положень по глубині. Лючки доповнюються електроустановчими виробами Unica New. Розміри лючка: ширина 200 мм, висота 70 мм, довжина 200 мм. Підходять для встановлення в бетонну стяжку. Комплект поставки складається з аксесуарів та одного лючка. Ступінь захисту IP24. Підлогові лючки не містять ртуті та важких металів. Unica System+ це серія інноваційних та стильних рішень для організації робочих місць, яка легко встановлюється.
| Серія продукту | Unica System+ |
| Серія | Unica |
| Тип виробу або компоненту | Для коробки лючка |
| Сумісність продуктів | Unica outlet - 45 мм x 45 мм, Unica outlet - 45 мм x 90 мм |
| Система встановлення кабелю | підлогова розеткова коробка |
| Монтаж пристрою | Підлоговий монтаж |
| Розмір | корпус: M |
| Форма підлогової розподільчої коробки | Прямокутний |
| Ступінь ударозахисту | IK08 |
| Відтінок кольору | Сірий |
| Матеріал | пластик матове покриття |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Тип підлоги | фальшпідлога |
| Область застосування продукту | розподіл розеток |
| Ступінь захисту | IP24 |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Електроустановочні вироби
Кількість модулів
4
Колір
Сірий
Ширина, мм
200
Висота, мм
70
Глибина, мм
200
Матеріал корпусу
Пластик
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.