0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCCOFST30V
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
20 646.29 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
30
Висота, мм:
80
Ширина, мм:
80
Глибина, мм:
49.75
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Модуль керування =30В, NSYCCOFST30V
CLIMASYS Модуль керування =30В
CLIMASYS Модуль керування =30В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CC |
| Тип виробу або компоненту | Контролер |
| Сумісність серії | Spacial, PanelSeT |
| Область застосування продукту | Контролювати надійність вентиляції та фільтрації; Перегляд сигналів та основних показників кожного датчика; Для зміни налаштувань відповідно до типу датчика |
| Підключення пристрою | Датчик пилу, Датчик вентилятора, Концентратор |
| Інтерфейс зв'язку | Modbus між датчиком і контролером |
| Номінальна напруга | 20…28 В змінний струм 50/60 Гц; 19…30 В постійний струм |
| Тип дисплея | OLED екран |
| Роздільна здатність дисплея | 128 x 64 пікселів |
| Тип сигналізації | Надлишкова температура; Сигналізація пилового фільтру; Нестача енергії вентилятора; Повільні оберти вентилятора; Вентиляторні заслінки заблоковані; Сигнал надлишкової температури; Термін служби закінчився; Відхилення Δt; Відмова віддаленого пристрою |
| Кількість портів | 4 порт(и) для вхідного сигналу |
| Вхідна напруга | 15.5 В постійний струм 150 мА |
| Тип кнопки керування | 4 кнопки |
| Місцева сигналізація | Стан каналу (зайнятий зв'язком): 4 зелений/помаранчевий миготливий світлодіоди; Стан каналу (проблема при підключеному конекторі): без світлового індикатора |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 реле 5 А (безпотенціальний цифровий вихід для індикації сигналізації) |
| Діапазон аналогового виходу | 0...10 В звіт про поганий рівень стану фільтрів на панелях |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка; Поперечні рейки; Двері шафи |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Відображення інформації | Стан фільтра, Температура повітря, Залишковий час до заміни фільтра, Загальний час заміни фільтра, Днів з моменту останнього оновлення фільтра, Конфігурація RGB-світлодіодів, Кількість тривог за датчиком, Реєстрація температури, Ідентифікація підключеного пристрою (датчик пилу); Швидкість обертання вентилятора, Струм споживання, Температура повітря, Використаний ресурс, Залишковий час до заміни фільтра, Спожита енергія, Налаштування тривоги за обертами, Налаштування температурної тривоги, Реєстрація температури, Ідентифікація підключеного пристрою (датчик вентилятора); Кількість підключених пристроїв (контролер); Ідентифікація підключених до хаба пристроїв (концентратор) |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 49,75 мм |
| Сертифікація виробу | CE, EAC |
| Директиви | 89/336/EEC - електромагнітна відповідність |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
30
Висота, мм
80
Ширина, мм
80
Глибина, мм
49.75
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.