0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCCOFSEM8U2
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
18 364.32 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна напруга, В:
250
Висота, мм:
80
Ширина, мм:
80
Глибина, мм:
49.75
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CLIMASYS Модуль розширення ~90-250В, NSYCCOFSEM8U2
CLIMASYS Модуль розширення ~90-250В
CLIMASYS Модуль розширення ~90-250В
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CC |
| Тип виробу або компоненту | Концентратор |
| Сумісність серії | Spacial, PanelSeT |
| Область застосування продукту | Модуль розширення (якщо потрібно більше ніж 4 COM-порти), до 255 підключень |
| Підключення пристрою | Датчик пилу, Датчик вентилятора, Контролер, Інший концентратор |
| Номінальна напруга | 90…240 В змінний струм 50/60 Гц |
| Тип дисплея | Без дисплея (вся інформація показана на контролері) |
| Кількість портів | 8 |
| Інтерфейс зв'язку | Modbus між датчиком, контролером і хабом |
| Вхідна напруга | 15.5 В постійний струм 150 мА |
| Місцева сигналізація | Стан каналу (зайнятий зв'язком): 8 зелений/помаранчевий світлодіоди миготливі; Стан каналу (проблема при підключеному конекторі): без світловий індикатор |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка, поперечні рейки, просторове кріплення між корпусами, на монтажній пластині гвинтове з'єднання, двері шафи (Spacial) з використанням рами |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 49,75 мм |
| Сертифікація виробу | CE, EAC |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна напруга, В
250
Висота, мм
80
Ширина, мм
80
Глибина, мм
49.75
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.