0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Оцинкована сталь
Висота, мм:
550
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
350
Глибина, мм:
1.8
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Монтажна плата 400X600 & 600X400, NSYMM64
Монтажна плата 400X600 & 600X400
Монтажна плата 400X600 & 600X400
| Серія продукту | Spacial |
| Тип виробу або компоненту | монтажна пластина |
| Сумісність серії | Thalassa (Thalassa PLM) |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Товщина | 1.8 мм |
| Спосіб кріплення | кріпильним елементом |
| Місце встановлення | ступінчаста засувка |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Номінальні розміри шафи | H: 600 мм W: 400 мм |
| Постійне допустиме навантаження | 90 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 550 мм |
| Маса нетто | 2.86 кг |
| Опис монтажної плати | гладкий |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Оцинкована сталь
Висота, мм
550
Колір
Сірий
Ширина, мм
350
Глибина, мм
1.8
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.