0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCR100WU2C
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
7 750.70 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна потужність, Вт:
100
Номінальна напруга, В:
110-250
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
150
Ширина, мм:
60
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Нагрівач 100Вт 110-250В, NSYCR100WU2C
Нагрівальний резистор ClimaSys PTC. 100 Вт, 110-250 В змінного струму, 50/60 Гц. (від -40 до 70)°C - робоча температура. Електричне підключення здійснюється за допомогою 4 гвинтових клем 2,5 мм?. Кріплення на DIN-рейку 35 мм. Корпус із екструдованого алюмінію. Ступінь захисту IP20, клас ізоляції II. Необхідний електричний захист, який повинен бути встановлений з терморегулятором.
Нагрівальний резистор ClimaSys PTC. 100 Вт, 110-250 В змінного струму, 50/60 Гц. (від -40 до 70)°C - робоча температура. Електричне підключення здійснюється за допомогою 4 гвинтових клем 2,5 мм?. Кріплення на DIN-рейку 35 мм. Корпус із екструдованого алюмінію. Ступінь захисту IP20, клас ізоляції II. Необхідний електричний захист, який повинен бути встановлений з терморегулятором.
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CR |
| Тип виробу або компоненту | резистивний нагрівач |
| Діапазон потужності | 100 Вт |
| Вхідна напруга | 110...250 В змінний струм 50/60 Гц |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40-70 °C |
| Спосіб кріплення | затискачами |
| Умови використання | герметичний корпус |
| Матеріал | корпус: екструдований алюміній |
| Робоче положення | вертикальне |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електричне з'єднання | 4 гвинтові клеми 2.5 мм2 |
| Ширина | Зовнішній: 60 мм |
| Висота | Зовнішній: 150 мм |
| Глибина | Зовнішній: 90 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна потужність, Вт
100
Номінальна напруга, В
110-250
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
150
Ширина, мм
60
Глибина, мм
90
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.