0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCR10WU1
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
1 739.09 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна потужність, Вт:
10
Номінальна напруга, В:
12-24
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
85
Ширина, мм:
25
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Резистивний нагрівач 10 ВТ 24В, NSYCR10WU1
Резистивний нагрівач 10 ВТ 24В
Резистивний нагрівач 10 ВТ 24В
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CR |
| Тип виробу або компоненту | резистивний нагрівач |
| Діапазон потужності | 10 Вт |
| Вхідна напруга | 12...24 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40-70 °C |
| Спосіб кріплення | затискачами |
| Умови використання | обігрівачі повинні встановл. з термоконтролером |
| Матеріал | корпус: екструдований алюміній |
| Робоче положення | вертикальне |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електричне з'єднання | Кабель 2 x 0.75 мм2 довжину: 300 мм |
| Ширина | Зовнішній: 25 мм |
| Висота | Зовнішній: 85 мм |
| Глибина | Зовнішній: 57 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна потужність, Вт
10
Номінальна напруга, В
12-24
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
85
Ширина, мм
25
Глибина, мм
57
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.