0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCR400W230VV
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
8 603.09 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна потужність, Вт:
400
Номінальна напруга, В:
230
Ступінь захисту, IP:
20
Висота, мм:
270
Ширина, мм:
105
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Нагрівач + вентилятор, 400 ВТ 230 В, NSYCR400W230VV
Нагрівальний резистор ClimaSys. 400 Вт, 230 В змінного струму, 50/60 Гц. (від -40 до 70)°C - робоча температура. Резистивний нагрівач з вентилятором. Кріплення на DIN-рейку 36 мм. Спосіб кріплення - кліпсами. Корпус із екструдованого алюмінію. Ступінь захисту IP20. Необхідний електричний захист, який повинен бути встановлений з терморегулятором.
Нагрівальний резистор ClimaSys. 400 Вт, 230 В змінного струму, 50/60 Гц. (від -40 до 70)°C - робоча температура. Резистивний нагрівач з вентилятором. Кріплення на DIN-рейку 36 мм. Спосіб кріплення - кліпсами. Корпус із екструдованого алюмінію. Ступінь захисту IP20. Необхідний електричний захист, який повинен бути встановлений з терморегулятором.
| Серія продукту | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CR |
| Тип виробу або компоненту | нагрівач опору з вентилятором |
| Діапазон потужності | 400 Вт |
| Вхідна напруга | 230 В змінний струм 50/60 Гц |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40-70 °C |
| Спосіб кріплення | затискачами |
| Умови використання | необхідний електричний захист |
| Матеріал | корпус: екструдований алюміній |
| Робоче положення | вертикальне |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна потужність, Вт
400
Номінальна напруга, В
230
Ступінь захисту, IP
20
Висота, мм
270
Ширина, мм
105
Глибина, мм
100
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.