0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCRS50W240V
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
16 308.24 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Номінальна потужність, Вт:
50
Номінальна напруга, В:
240
Висота, мм:
320
Ширина, мм:
200
Глибина, мм:
1.6
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Обігрівач шафи Spacial 50Вт 240В 200x320мм, NSYCRS50W240V
Обігрівач шафи Spacial 50Вт 240В 200x320мм
Обігрівач шафи Spacial 50Вт 240В 200x320мм
| Діапазон | ClimaSys |
| Назва продукту | ClimaSys CR |
| Тип виробу або компоненту | Надтонкий резистивний нагрівач |
| Діапазон потужності | 50 Вт |
| Вхідна напруга | 240 В змінний струм 50/60 Гц |
| Електричне з'єднання | Кабель довжиною: 2 м |
| Робоче положення | Вертикальне, Горизонтальне |
| Робоча температура навколишнього середовища | -60…70 °C |
| Діапазон налаштування температури | -40…70 °C |
| Матеріал | Силікон |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 1,6 мм |
| Склад пристрою | 6 самоклеючі накладки на липучках, 6 пластикові розпірки, 4 гайки Telequick, 4 накидні гайки, монтажне приладдя |
| Умови використання | Обігрівачі повинні встановлюватися з термоконтролером, Необхідний електричний захист, Герметичний корпус |
| Спосіб кріплення | 4 гвинтами |
| Монтажна опора | Монтажна пластина Telequick, DIN-рейка, Клейка липучка, Стандартна монтажна пластина |
Характеристики
Щитове обладнання
Номінальна потужність, Вт
50
Номінальна напруга, В
240
Висота, мм
320
Ширина, мм
200
Глибина, мм
1.6
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.