0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Schneider Electric
- Код товару: NSYCRTM3U
- Наявність: Під замовлення (30-45 днів)
1 246.75 ₴
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Сталь
Висота, мм:
133.35
Колір:
Сірий
Ширина, мм:
465
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
19Д Стальна плата 3U RAL7035, NSYCRTM3U
19Д Стальна плата 3U RAL7035
19Д Стальна плата 3U RAL7035
| Серія продукту | Actassi |
| Тип виробу або компоненту | 19'' передня панель |
| Призначення продукту | Просторові корпуси SF-S, SF-E, VDM, PLA |
| Матеріал | листова сталь |
| Покриття поверхні | епоксидне покриття |
| Товщина | 1.5 мм |
| Спосіб кріплення | кріпильним елементом 19'': 19'' стійки стійки |
| Місце встановлення | на вертикальних стійках |
| Кількість стійкових одиниць | 3U |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 133.35 мм |
| Монтажна опора | 19'' стійка, спереду або ззаду |
| Кількість елементів 19'' | 3 |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Сталь
Висота, мм
133.35
Колір
Сірий
Ширина, мм
465
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.