0.00 ₴
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
Матеріал корпусу:
Пластик
Висота, мм:
23
Колір:
Білий
Ширина, мм:
240
Глибина, мм:
140
Оплата
Оплатити замовлення можна: - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті ELNIK при оформленні замовлення; - за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата); - готівкою при отриманні або за посиланням під час доставки замовлення. - переказом на ШИФТ- за рахунком-фактурою для ФОП та інших організацій.
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Пластина для введеня кабелю 13М, LVSXX113
Пластина для введеня кабелю. Призначена для встановлення в щит 13 модулів навісного встановлення. Може бути встановлена у верхній або нижній частині щита. Ступінь захисту IP40. Виготовлена з пластику. Має 26 входів для кабелів. Колір білий (RAL 9003). Стійкість пластику до полумя та надмірної температури 650°C. Загальні розміри: (Ш) 240 мм x (В) 23 мм x (Г) 140 мм. Вага 400 г.
Пластина для введеня кабелю. Призначена для встановлення в щит 13 модулів навісного встановлення. Може бути встановлена у верхній або нижній частині щита. Ступінь захисту IP40. Виготовлена з пластику. Має 26 входів для кабелів. Колір білий (RAL 9003). Стійкість пластику до полумя та надмірної температури 650°C. Загальні розміри: (Ш) 240 мм x (В) 23 мм x (Г) 140 мм. Вага 400 г.
| Серія продукту | PrismaSeT |
| Тип виробу або компоненту | Трубна пластина |
| Сумісність серії | PrismaSeT XS |
| Місце встановлення | верх або низ шафи |
| Тип шафи | корпус 13 модулів |
| Матеріал | пластик |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Маса нетто | 400 г |
| Кількість кабельних введень | 26 Вхід труби |
| Вогнестійкість | 650 °C |
| Кількість в одному комплекті | комплект з 1 шт |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
Характеристики
Щитове обладнання
Матеріал корпусу
Пластик
Висота, мм
23
Колір
Білий
Ширина, мм
240
Глибина, мм
140
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.